środa, 29 czerwca 2011

na rozstaju dróg.

być może tak właśnie miało być? może na tym polega idea życia, tylko my nie jesteśmy w stanie odpowiednio zinterpretować kierowanych w naszą stronę znaków?  

   Tak poza tym to znów Cię widziałam, znów widziałam wysokiego mężczyznę o oczach koloru błękitnego morza,  znów słyszałam ten śmiech i czułam zapach, przywykłam do tego widoku każdego dnia i nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że oczy nie patrzyły już na mnie, śmiech nie był skierowany w moją stronę, a zapach nie mi miał się podobać...


muszę podjąć bardzo ważną decyzję, czas refleksji? 
nienawidzę wybierać.
wiem, że spadnie ciężki deszcz, ale ja się nie boję, 
nie dziś...
4 komentarze:

 1. Tak właściwie nie wiem co będzie się znajdowało na moim blogu. Nie myślałam o tym zakładając go. Po prostu czasem chcę coś napisać i się tym z kimś podzielić.
  Też nienawidzę wybierać. Zwłaszcza jeśli od mojej decyzji dużo zależy i może ona sporo zmienić. Również dodaję do obserwowanych i pozdrawiam!
  Ps. Czy mogłabyś usunąć poprzedni komentarz? Zapomniałam się wylogować z drugiego konta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie wiemy co szykuje dla nas los, czasem ma nawet lepsze opcje niż sobie sami zaplanowaliśmy.

  OdpowiedzUsuń
 3. tak, z pewnością nie umiemy do końca odpowiednio zinterpretować kierowanych w naszą stronę znaków, albo po prostu interpretujemy je na swój sposób i żyjemy złudą?
  chciałabym, żeby patrzył się na mnie. żeby mówił do mnie, śmiał się razem ze mną, chciałabym poczuć jego zapach, haha. widzę, że przerabiamy mniej więcej ten sam problem.
  życzę powodzenia w podjęciu odpowiedniej decyzji! trzymam kciuki :)

  i jest mi niezmiernie miło, że ktoś czyta te moje wypociny, haha <3 lubię pisać, choć ostatnio brak mi trochę weny, ale próbuję to zmienić. widzę, że ty też piszesz trochę inaczej, podoba mi się twój styl pisania :)
  btw. dodaję do obserwowanych, by móc częściej do Ciebie zaglądać :) xoxo

  OdpowiedzUsuń
 4. mam nadzieję, że przyjdzie ^^ dziękuję i nawzajem :*

  OdpowiedzUsuń